Вернидуб: Зорі потрібно забути Денніса і далі шукати форварда

Юрій Вернидуб: Важаю, все в наших руках

Головний тренер Зорі Юрій Вернидуб розповів про проблеми своєї команди в атаці і причини розставання з Владиславом Кулачем та Гегамом Кадімяном.

За останні тижні Зоря стала справжнім «першим номером» на трансферному ринку в Україні, вже підписавши 8 новачків. Втім, серед поповнення так і не виявилося чистого центрфорварда, якого Юрій Вернидуб ще не залишає надій роздобути.

«Знайти зараз хорошого нападника — це дуже складне питання. Особливо, в реаліях нашого чемпіонату України, — сказав Вернидуб. — Це не тільки проблема Зорі, а багатьох інших команд теж. Тому я без будь-якої боязні відкрито говорю, що у нас в нападі є великі проблеми. Поки у нас з гравців цього амплуа є лише Безбородько. Але ми шукаємо далі і намагаємося знайти. Був у нас Денніс, але, на жаль, його вже немає. Так що, ми повинні забути про нього, крокувати далі і шукати щось нове».

Також прокоментував тренер і розставання Зорі з двома нападниками — Кадімяном та Кулачем.

«Я з усіма гравцями, які запрошуються в команду, пов’язую великі надії. Так, впевнений, поступає будь-який тренер. Але тут важливий зворотний зв’язок. Якщо футболіст розуміє, що до нього є довіра, і працює в потрібному руслі, тоді, звичайно ж, все вийде. Кадімян — непоганий гравець, але у нас з ним якось не склалося, щось не вийшло. В принципі, нічого страшного в цьому немає. Зараз він поміняв клуб, і я можу побажати йому тільки здоров’я побільше, і розкритися в новій команді».

«Кулач? Відносно його я розраховував на щось більше, ніж він показував у нас в команді».

«Чи ослабила нашу атаку втрата цих гравців? На це питання я можу відповісти своїм питанням: «А хіба у нас була сильна атака, коли вони грали за Зорю?».

 

Джерело: sportarena.com

Відправити


Приєднуйтесь до наших спільнот в соціальних мережах, щоб не пропустити нічого цікавого!