Юрій Вернидуб: Хочемо зіграти з Шахтарем трохи інакше

Юрій Вернидуб: Хочемо зіграти з Шахтарем трохи інакше

Головний тренер Зорі Юрій Вернидуб розповів про графік команди під час паузи в чемпіонаті і відповів на інші наші запитання:

— Юрію Миколайовичу, поки в чемпіонаті України пауза, чим зайнята Зоря? Який наш тренувальний графік?
— Ми зібралися 23-го числа. Провели одне тренування. 24-го березня займалися в дворазовому режимі. У суботу була теж одне тренувальне заняття. Вчора провели двосторонню зустріч, так як ні з ким з команд Прем’єр-ліги про контрольному матчі домовитися не змогли.

Двостороння зустріч пройшла добре. Ми задіяли хлопців в трьох таймах по 20 хвилин, розділивши гравців на дві команди. Після цього були процедури відновлення. Сьогодні у футболістів вихідний, а з завтрашнього дня почнемо готуватися безпосередньо до гри з Шахтарем.

Входимо в звичайний тижневий тренувальний цикл. У вівторок і середу буде одне тренування. У четвер — дві. У п’ятницю знову одна, в суботу передматчеве тренування, а в неділю гра.

— На що звертали увагу на двосторонній зустрічі? Чи всім задоволені? Кого б виділили?
— Хочемо зіграти з Шахтарем трохи інакше. Приготувати невеличкий сюрприз. А як вийде — подивимося. Добре знаємо суперника. Його сильні і слабкі сторони. Розуміємо, що починається фінальний етап. Кожна гра дуже важлива для нас. Як в плані гри, так і в плані результату. Нас чекають дуже непрості десять турів. Докладемо максимум зусиль для того, щоб закінчити чемпіонат якнайкраще.

— Минула зустріч з гірниками ще свіжа в пам’яті. Можливо, легше аналізувати і виправляти недоліки, так би мовити, на свіжу голову?
— Однозначно так. Але Шахтар теж не відпочиває і серйозно готується до нашої зустрічі. Внесемо необхідні поправки. Постараємося зіграти краще, щоб результат був позитивним для нас. У кожній грі необхідно намагатися набирати очки. Ті висновки, які ми зробили і ще зробимо, повинні нам допомогти в цій зустрічі.

— На ваш погляд, може було б краще закінчувати чемпіонат за стандартною схемою, адже другий шістці, по суті, боротися не за що і ці матчі можуть втратити в видовищності …
— Вважаю, що поділ на дві шістки — це нормально. Можливо для другої шістки потрібно на наступний чемпіонат внести деякі нововведення. Але знову ж таки, це не в моїй компетенції. Для цього є ФФУ, Прем’єр-ліга. Нехай вони подумають, як зробити чемпіонат цікавіший і залучити глядачів на трибуни.

— Повернувся чи в розташування команди Іван Петряк? Чи дали йому трохи відпочити?
— Вчора він вже був на тренуванні. Проводив відновну роботу. Ну, а з вівторка почне працювати разом з усіма.

— Національна збірна України провела матч проти Хорватії. Що можете сказати з приводу цього матчу?
— Все-таки, для аналізу гри збірної є тренерський штаб збірної. Коротенько скажу, що хотілося б трохи кращого. Хотілося б позитивного результату. Найважливіше — не опускати руки, а працювати і рухатися далі. Шанси однакові, що у нас, що у тій же Хорватії, незважаючи на збільшення відриву. Ще є домашній матч з хорватами і багато інших ігор. У кожному матчі потрібно набирати по максимуму і все буде добре.

 

Джерело: zarya-lugansk.com

Відправити


Приєднуйтесь до наших спільнот в соціальних мережах, щоб не пропустити нічого цікавого!