Юрій Вернидуб: Орендовані у Шахтаря гравці в неділю не зіграють

Зоря продовжує підготовку до матчу 23-го туру чемпіонату України з Шахтарем. Як повідомив головний тренер луганчан Юрій Вернидуб, всі провідні футболісти в строю. Правда, є все-таки в кадровому питанні деякі нюанси …

— У важливому і складному для нас матчі з гірниками не приймуть участі п’ятеро орендованих у Шахтаря гравців. Ми навіть не уточнювали ні у кого, чи можна їм вийти на поле 2 квітня … Доведеться обійтися без них, але ми до цього були готові та, відповідно, підготовку будували з урахуванням таких ось кадрових проблем. В іншому, все нормально. До нас повернувся захисник Андрій Пилявський, який лікувався після застуди. Він повноцінно займався з командою, але матч з Шахтарем почне в запасі, оскільки не набрав ще потрібних кондицій. Всі інші хлопці готові до бою і ми на них дуже розраховуємо.

Зауважимо, що в лазареті Зорі, крім Пилявської перебував і Микита Каменюка, який, судячи з усього, повернувся в стрій. Нагадаємо також імена футболістів, орендованих у Шахтаря, які опинилися поза грою на найближчий тур: Едуард Соболь, Дмитро Гречишкін, Владислав Кулач, Іван Петряк і Денис Безбородько.

 

Джерело: footboom.com

Відправити


Приєднуйтесь до наших спільнот в соціальних мережах, щоб не пропустити нічого цікавого!