Вернидуб покинув пост головного тренера Зорі

Вернидуб покинув пост головного тренера Зорі

Юрій Вернидуб покинув пост головного тренера Зорі — контракт Зорі з фахівцем був розірваний за обопільною згодою сторін, повідомляє офіційний сайт луганського клубу.

Вернидуб кілька разів протягом останніх сезонів натякав на вихід з тренерської посади. Однак в підсумку він залишався працювати з Зорею.

Юрій Вернидуб прокоментував свій відхід з луганського клубу, а також заявив про плани на подальшу кар’єру. Зокрема, Вернидуб відповів на питання, чи готовий очолити в майбутньому Динамо.

«Не хочу говорити на цю тему. Мені потрібно хоча б день-два побути наодинці з собою. Всі причини щодо мого відходу написані на офіційному сайті. Що ще потрібно? Чи є у мене варіанти продовження кар’єри? Коли вони будуть, тоді ви все дізнаєтеся. Все напишуть, коли прийде час», — розповів Вернидуб порталу FootBoom.

У структурі луганчан 53-річний фахівець працював з 2010 року, а через рік став головним тренером команди.

Під керівництвом Вернидуба Зоря вперше здобула бронзові медалі УПЛ (в сезоні 2016/17), а останні п’ять сезонів фінішувала у верхній п’ятірці, завдяки чому брала участь в єврокубках.

У нинішньому сезоні Зоря фінішувала на 5-му місці в турнірній таблиці в УПЛ, а вчора в заключному поєдинку чемпіонату луганчани в гостях поступилися Маріуполю (1:3).

Раніше генеральний директор луганського клубу Сергій Рафаїлов повідомив, що клуб не буде продовжувати воротаря Олега Чуваева, захисника В’ячеслава Чечера і форварда Леонардо.

Відправити


Приєднуйтесь до наших спільнот в соціальних мережах, щоб не пропустити нічого цікавого!