Ворскла перемогла Зорю й завоювала бронзові медалі УПЛ

Битва за третє місце між Ворсклою та Зорею у 32 турі УПЛ завершилась перемогою полтавчан.

Ворскла випереджала Зорю на три очка, однак мала гіршу різницю м’ячів, тож розклади були прості: або полтавчани беруть очки і бронзові медалі, або програють і дарують їх луганчанам.

У перші двадцять хвилин активнішою виглядала Зоря, яка тримала під контролем м’яч та проводила швидкі флангові атаки. Здебільшого вони проходили зліва, де Артем Громов раз за разом збирав на собі фоли. Тим не менш, натиск луганчан поступово спав, і футболісти Ворскли перехопили ініціативу. Особливо активними були Кравченко та Ребенок, які на 30-х хвилинах почали відверто розривати оборону Зорі. Зокрема, на 34-й хвилині Ребенок з пасу Дмитра вийшов віч-на-віч з Луніним, однак не зумів його переграти.

Вернидуб на другий тайм замість Юрі випустив Луньова, і атака Зорі почала нарешті працювати по всій площині поля. Луганчани створили кілька перспективних моментів — здебльшогоударами з дальних дистанцій, в той час як Ворскла зосередилась на контратаках. На 60-х хвилинах це почало працювати: спочатку Пердута гостро прострілив на Кулача, який відклеївся відзахисників і неточно пробив з кількох метрів, а через 6 хвилин класна подача Ребенка у штрафний завершилась ударом головою в дальній кут у виконанні все того ж Кулача. Цього разу удар пішов як треба — 1:0!

Зоря пішла у атаку, однак серйозні моменти в неї з’явилися лише на останніх хвилинах. Зокрема, на 83-й Фопала скинув подачу з правого флангу на дальню стійку, але там Кочергін з кількох метрів не зумів пробити Шуста! Після цього потужно пробивав Опанасенко, однак пробити у ворота влучно сьогодні футболістам Зорі не судилося. На останніх же секнудах Ворскла вибігла у контратаку й поставила крапку в матчі — Денис Васін забив другий гол. Фінальний свисток Костянтина Труханова зафіксував перемогу Ворскли — 2:0!

Таким чином, Ворскла набрала 49 очок та посіла третю сходинку в УПЛ вперше з 1997 року. Зоря залишилась із 43 очками та посіла четверту сходинку в чемпіонаті.

Відправити


Приєднуйтесь до наших спільнот в соціальних мережах, щоб не пропустити нічого цікавого!