Юрій Вернидуб: Чорноморець — різнопланова команда.

Юрій Вернидуб: Чорноморець — різнопланова команда.

Головний тренер Зорі Юрій Вернидуб перед грою з Чорноморцем відповів на кілька запитань.

— Юрію Миколайовичу, у другій частині чемпіонату у Чорноморця поки що ніхто не зміг відібрати три очки. Моряки розійшлися внічию з Олімпіком та перемогли Шахтар і Олександрію.
— Команда дійсно дуже серйозна. Показує хорошу, впевнену гру. Чорноморець — різнопланова команда. Вони здорово обороняються. Це один з кращих колективів в оборонному плані в цій першій шістці за підсумками трьох турів. І звичайно ще один плюс у суперника — швидкий вихід з оборони в атаку. Всі футболісти швидкісні і технічні. Не можу сказати, що це молода команда, тому що, якщо говорити в цілому, то середній вік не менше 24 років. Олександр Бабич проводить хорошу роботу.

Ми налаштовуємося серйозно. Розуміємо, що не випадково Чорноморець взяв сім очок в перших трьох іграх другого кола.

— Ми говорили про оборону. Якщо взяти атакуючі дії суперника в останніх матчах, то бачимо, що атакують одесити не багато, але досить успішно …
— Я вважаю, на мене не образяться ні команда, ні тренер, але на цей час присутній у Чорноморця фарт. А це важливий спортивний фактор. При мінімальній кількості ударів по воротах вони домагаються того результату, який їм необхідний. Потрібно було забити два м’ячі для того, щоб обіграти Шахтар, вони їх забили.

— Якщо говорити про гру з Олександрією, то у суперника виділимо Коркішко. Проти Шахтаря дві гольові на рахунку Хобленко. На кого ви звертаєте увагу насамперед при підготовці?
— Складно когось виділити. Подібні результати — заслуга всієї команди. І головного тренера. Йому вдалося об’єднати колектив та всі йдуть до однієї мети.

— У матчі з Динамо поле через травми у нас покинули Іван Петряк та Желько Любенович. Відновлюється В’ячеслав Чечер та Олексій Шевченко. Розкажіть, як справи у хлопців.
— В’ячеслав Чечер не зіграє точно. У нього розтягнення задньої поверхні стегна. Є проблеми та у Желько Любеновича. У нього складності з бічної зв’язкою. Добре, що немає надриву. Просто забій. Але він теж не зможе нам допомогти. Іван Петряк повернувся в загальну групу та працює разом з усіма. У Олексія Шевченка, як я і говорив раніше, проблеми зі спиною. З командою він не тренується, а працює за індивідуальним графіком. Гравців у нас достатня кількість. Постараємося заповнити втрати.

Нагадаемо, що поєдинок 26-го туру Зоря : Чорноморець відбудеться 23 квітня, на стадіоні «Славутич-Арена» у Запоріжжі. Дивіться телетрансляцію матчу Зоря : Динамо на каналі 2+2

 

Джерело: zarya-lugansk.com

Відправити


Приєднуйтесь до наших спільнот в соціальних мережах, щоб не пропустити нічого цікавого!