Юрій Вернидуб: У Росію точно ніколи не поїду. І мій син теж (відео)

Головний тренер Зорі Юрій Вернидуб розповів про своє ставлення до українських футболістів, які виступають в чемпіонаті Росії, а також розповів про плани луганчан на найближче майбутнє.

«До Росії точно ніколи не поїду, даю 200 відсотків. Тобто я поїду, тільки якщо щось зміниться у відносинах між країнами. Якщо життя стане колишнім, то так, а в цій ситуації ні. Що стосується переходів українських футболістів в російські клуби, то в душі я знаю, що це неправильно, але засуджувати їх не хочу.

Мій син точно туди не поїде. Перед Габалі у нього вже було звідти пропозиція, і умови були б в два рази краще, ніж зараз. Він у мене запитав, що робити. Я сказав, щоб приймав рішення сам. І син мені: «Зрозумів, приймаю рішення, і ти, думаю, будеш радий. Я не їду». Я був упевнений спочатку, що він не поїде. Ну не міг мій син виїхати. Якщо я туди не поїду, то він точно не поїде. І до молодшого це теж відноситься», — сказав Вернидуб.

Тренер Зорі поміркував про те, кого хотів чи не хотів би бачити в лавах своєї команди.

«Я дуже хочу, щоб Зоря стала третьою силою в українському футболі. Нам не вистачає стабільності. Потрібно, щоб хоча б один-два роки був стабільний склад. Бачу, що з кожним роком Євген Геллер все більше проявляє інтерес до команди. Сподіваюся, що будуть зміни у нас в кращу сторону.

Кого б хотів запросити в свою команду з українського чемпіонату? На позицію центрального захисника можна було б взяти Ракицького, хоча я ніколи б не запросив його в свою команду. Мені подобається Шабанов, мені імпонує також Чеснаков, і у мене була можливість запросити його в Зорю, але потім він відмовився. Із задоволенням запросив би Адамюка. Взяв би обов’язково в центр поля Фреда, адже мені шалено подобається цей футболіст. Це футболіст номер один в Україні».

Відправити


Приєднуйтесь до наших спільнот в соціальних мережах, щоб не пропустити нічого цікавого!