Юрій Вернидуб: Було зрозуміло, що буде складно

Юрій Вернидуб: Хочемо зіграти з Шахтарем трохи інакше

Головний тренер луганської Зорі Юрій Вернидуб прокоментував гру своєї команди в поєдинку проти Олександрії:

— Хочу для початку привітати всіх з великим святом і з наступаючим святом Великодня. Найважливіше — здоров’я, миру, тепла. Це те, що необхідно нам і нашій країні.

Що стосується футболу, то гра була не такою цікавою, якою могла бути. Обидві команди продовжують боротися за місця, які дадуть можливість грати в єврокубках. Було зрозуміло, що буде складно. Олександрія показує непоганий футбол. Так, у них є ряд травмованих, як власне, і у нас. В цілому, гра була рівною. Будемо рухатися далі. Хотілося б більшого. Особисто я і моя команда — втратили два очки, а не придбали одне.

— Якщо не помиляюся, то в цьому році Зоря вперше не забила. Це недоробка ваших гравців або виною всьому хороша оборона Олександрії?
— Це заслуга суперника. Вони строго зіграли в обороні. Але і була недоробка наших нападників. Бонавентуре і Пауліньо не показали тієї гри, яку продемонстрували в матчі з Шахтарем. Сьогодні вони виглядали блякло. Було мало руху, мало гостроти з їх боку. Відкривалися неправильно, хоча на цьому тижні ми показували їм, куди треба відкриватися і що робити.

Через чотири дні нас чекає відповідальний матч в Запоріжжі проти Динамо. Будемо готуватися, виходити і битися. Ну а в кінці подивимося, хто яке місце займе. Всі запитують у мене — срібло, бронза? Давайте закінчимо сезон. Курчат по осені рахують. Звичайно, хочеться перебувати якомога вище.

 

Джерело: zarya-lugansk.com

Відправити


Приєднуйтесь до наших спільнот в соціальних мережах, щоб не пропустити нічого цікавого!