Юрій Вернидуб: Важаю, все в наших руках (Відео)

Юрій Вернидуб: Важаю, все в наших руках

На питання журналістів на післяматчевій прес-конференції відповів головний тренер Зорі Юрій Вернидуб:

— Я щаслива людина, адже на сьогоднішню гру з Шахтарем прийшло стільки вболівальників. Це гріє душу. Дуже б хотілося, щоб на всі наші ігри ходило стільки ж уболівальників. Я вас дуже про це прошу. Приходьте, підтримуйте нас. Постараємося вас не розчарувати.

— Перед матчем з Шахтарем ми брали у вас інтерв’ю, і ви сказали, що готуєте гірникам сюрприз. Він практично вдався. Але чого все-таки не вистачило … І чи не було побоювань, що може щось піти не так?
— Я думаю, все відбувалося добре. Ми перебудувалися на схему в три захисника, тим самим наситивши центр поля. Наші крайні гравці, Артем Сухоцький і Євген Опанасенко грали вище, допомагаючи в атаці. Чи не побоялися, бо я зрозумів, що потрібно насичувати центр поля. З такою командою, як Шахтар до воріт притискатися можна і грати на відбій теж. Що у нас і вийшло. Навпаки, грали якомога ближче, робили високий пресинг з чим впоралися добре. Будемо рухатися далі, думати, удосконалювати цю схему. По ній ми працювали лише 10 днів. Думаю, чим більше часу пройде, тим краще ми її зрозуміємо. Нам буде набагато легше перебудовуватися як на схему 4-2-3-1, так і на 3-5-2. Можливо з’явиться і 3-4-3. Будемо рухатися вперед. Футбол розвивається. Є досить літератури, можна їздити і вчитися у провідних, більш сильних тренерів, до чого я прагну разом зі своїми хлопцями.

— В останніх матчах ви будете замахуватися на друге місце?
— Шанси є. У нас ще дві гри з Динамо, у киян ще дві гри з Шахтарем. Важаю, все в наших руках. Найважливіше, щоб психологія у хлопців була на висоті особливо після таких ігор, як сьогодні. Десь ми втратили очки з Шахтарем, але думаю це той поштовх, який дасть хлопцям в наступних іграх виходити більш розкутими та показувати той футбол, від якого вони отримують задоволення. Думаю, вони отримали сьогодні задоволення від гри. І не тільки вони, а й вболівальники.

Нагадаємо, Шахтар мінімально переграв Зорю (1:2) в матчі 23-го туру (відео)

Останні новини ФК Зоря Луганськ ви завжди можете прочитати у нас на сайті

Джерело: zarya-lugansk.com

Відправити


Приєднуйтесь до наших спільнот в соціальних мережах, щоб не пропустити нічого цікавого!