Дмитро Гречишкін: з «Динамо» Загреб ми зіграли непогано.

Півзахисник «Зорі» Дмитро Гречишкін о турецькому зборі луганчан який завершився:

— Завершилася тільки перша частина зборів. Думаю все, що тренерський штаб хотів і планував, ми зробили. Провели чотири гри з хорошими суперниками, заклали необхідну підготовку. З хорошим настроєм прибули додому. Побудемо кілька днів з рідними і близькими, а потім знову відправимося до Туреччини.

— Деякі гравці відзначили, що на втягуючому зборі в Запоріжжі важко давалися заняття аеробікою. Якщо згадувати Туреччину, чи було щось незвичне там?
— Вливається в роботу важко завжди. На першому турецькому зборі багато було роботи з м’ячем. Була і бігова робота. Своєрідний мікс. Для футболіста такі збори більш цікаві. Тренерський штаб сказав, що на другому зборі в Туреччині приділимо більше часу тактиці і більше будемо працювати з м’ячем.

— Якщо пройтися коротенько по матчах першого збору, що запам’яталося особливо?
— В першу чергу, потрібно почерпнути щось з ігор проти «Лудогорца» і «Динамо» Загреб. Це суперники дуже високого рівня. Якщо в першому матчі з «Лудогорца» не вийшла гра та й результат, то з «Динамо» Загреб ми зіграли непогано. Результат беремо до уваги, але це все-таки збори.

— У матчі з «Лудогорца» варто врахувати наші далеко не оптимальні кондиції …
— Згоден. У «Лудогорца» вже в середині лютого буде матч в Лізі Європи, тому вони були в завершальній стадії зборів. Суперник був більш свіжим.

— Матчі з «Словацько» і «Алмалик», незважаючи на те, що суперники були простіше, видалися не менше динамічними …
— Кожен матч — награвання певних зв’язок, робота над тактикою. Ми зустрічаємося з іншими командами. З усіма грати цікаво. Удвічі краще, коли ще й виграєш.

— Як проходять будні футболіста на зборах?
— У всіх по різному. Хто музику слухає, хто книги читає. Хтось спілкується або грає в комп’ютерні ігри. У кожного свої розваги. Хтось просто спить.

— До речі, кажуть, що найбільша перешкода для футболіста — ранній підйом?
— Іноді прокидатися важкувато. Особливо, зважаючи на те, що в Україні і Туреччині тепер різний час.

— Зміна обстановки напевно з новими силами дозволить вступити в роботу?
— Безумовно. Якщо говорити відверто, то вже трохи втомилися. Дуже хотілося додому. Побачити рідних і близьких. Хоча б на пару днів. А після цього з новими силами приступити до другого етапу зборів

 

Джерело: zarya-lugansk.com

Відправити


Приєднуйтесь до наших спільнот в соціальних мережах, щоб не пропустити нічого цікавого!