Зорі не вдалося перемогти Зірку на виїзді (2:1) (відео)

Зірка першої пропустила в домашньому матчі проти Зорі, однак зуміла швидко відігратися, а потім і вирвала першу для себе перемогу в поточному сезоні чемпіонату України.

Дебютант Зорі Артем Громов відкрив рахунок в матчі, реалізував вихід один на один після передачі Артема Сухоцького, на що Зірка відповіла голом свого новачка Хішама Ель-Хамдауї.

20-річний Максим Прядун приніс перемогу господарям поля, краще за всіх зорієнтувавшись у штрафному суперника після удару зі штрафного Максима Драченко і не кращої гри Олексія Шевченка.

У Зорі були деякі моменти відігратися в першому таймі, могли відзначитися Юрі і Владислав Калитвинцев. Після перерви гостям так і не вдалося серйозно дістатися до воріт Зірки, яка багато працювала для збереження перемоги.

Головний тренер Зорі Юрій Вернидуб після поразки заявив, що на його думку гра була рівною, але супернику вдалося здобути результат, а його команді — ні.

«Якщо говорити чесно, то гра була рівною. Виграла Зірка. Можливо, вони більше хотіли. Хоча я б так не сказав. У першому таймі у нас були моменти, виходи один на один. Їх нам не вдалося реалізувати. Вони ж свої шанси втілили в голи і перемогли 2:1», — цитує Вернидуба офіційний сайт Зорі.