Зоря: Динамо (4:4). Відео огляд і коментарі тренерів.

Зоря розіграла з Динамо неймовірний матч, в якому було забито вісім голів, а після першого тайму гості вели 3:0.

Напевно, в першу чергу тут виговорився у всіх сенсах цього слова Юрій Вернидуб — після 0:3 в першому таймі тренер луганчан напевно «дав жару», що пізніше допомогло господарям зробити камбек.

Головний тренер Динамо Олександр Хацкевич розкритикував дії своїх гравців в матчі

«Мені не сподобалася гра моїх підопічних у другому таймі, особливо в обороні … Не можна вести 3: 0 і втрачати настільки важливі очки.
Говорив хлопцям, що суперник не зупиниться, адже у Зорі є характер, тренер, який ніколи не здається. Але моя команда не почула мене, а Зорі тільки респект за такий другий тайм».

Так само тренер Зорі Юрій Вернидуб поспілкувався з пресою під час традиційної післяматчевої прес-конференції.

Зустрічалися два учасники групового етапу Ліги Європи. Якщо розбирати наш перший тайм, то ми його провалили. Рахунок говорив сам за себе. Добре, що хлопці почули мене і після перерви показали той футбол, який сподобався вболівальникам. Я думаю такі ігри дорогого коштують. Для мене ця гра, як, думаю, і для мого колеги Олександра Хацкевича, залишиться на довгу пам’ять. Я у хлопців попросив диск із записом матчу, щоб залишити його. Такі ігри дорогого коштують. Програвати 0:3, а потім обіграти в другому таймі Динамо 4:1. Рахунок, думаю, по грі. Найважливіше, що ми не поступилися і взяли той бал, який нам так необхідний.

На установці я хлопцям говорив, що завжди потрібно вірити в себе. Це найважливіше. Я емоційна людина і можу кричати в перерві. Сьогодні я не кричав. Зайшов і сказав: «Наші фанати вивісили банер« Мужики» і якщо ми дійсно такі мужики, то повинні вийти і доводити це». І ще раз переконався, що в нашій команді справжні мужики, спортсмени з великої літери.

Голи: Харатін, 56, пен., Іурі, 75, Сілас, 80, Опанасенко, 88 – Мбокані, 14, Буяльський, 33, Мораєс, 45+1, Гармаш, 82