Зоря і Карпати зіграли в безгольову нічию

Вернидуб: буду радий, якщо Караваєв захоче повернутися в Зорю

У поєдинку дев’ятого туру чемпіонату України Зоря і Карпати завершили матч внічию і без голів, хоча господарі мали солідну ігрову перевагу. 24:2 за кількістю ударів в бік воріт.

Перший тайм не був багатий на гольові моменти. І якщо Зоря ще намагалася атакувати і створювати гостроту біля воріт суперника, то у Карпат нічого не виходило навіть на підступах до штрафного, хоча в плані захисних дій прогрес львів’ян не можна не відзначити. Правда, не можна сказати, що Зоря мала багато гольових моментів, проте тричі за гостей зіграла стійка ворот. У першому таймі каркас воріт прийняв на себе ефектний удар Олександра Сватка, а після перерви дальніми пострілами штангу потривожили два Олександри — Караваєв і Андрієвський.

Тиск на ворота Карпат збільшився на останніх хвилинах матчу, а хороші моменти вирвати перемогу мав все той же Караваєв, однак Роман Мисак дуже впевнено зіграв в рамці, а під постріл Артема Громова кинувся його тезка Федецький.

Можливо, Зоря змогла б дотиснути суперника, проте в кінцівці залишилася в меншості, адже дві жовті картки заробив Андрієвський, тільки в другому таймі з’явившись на поле.