Зоря — Маріуполь. Анонс та прогноз матчу

Честь відкривати новий чемпіонат випала луганцям та маріупольцям

Отже, починається новий сезон в українській Прем’єр-лізі, можна покладати нові більш якісні надії на цей чемпіонат, є всі шанси, що він буде ще більш інтригуючим, ніж попередній. Зоря і Маріуполь це команди, які цілком можуть порадувати уболівальників вже в першому протистоянні, обидві команди намагаються сповідувати швидкісний, комбінаційний футбол і досить результативні в своїх спробах атакувати.

Для Маріуполя початок сезону пройде з подвійним навантаженням, команда Бабича відразу після матчу з Зорею зіграє в Лізі Європи, тому приазовська команда вже зараз повинна перебувати якщо не на піку оптимальної форми, то близько до цього. У біло-чорних в запасі є пару зайвих тижнів, Вернидуб навряд чи форсував підготовку до поєдинку з маріупольцями, хоча настрій у луганців повинен бути бойовий, втрачати очки в першому матчі було б недозволеною розкішшю для Зорі.

Орієнтовний склад

Перед матчем з Зорею Олександр Бабич сказав, що його підопічні готові до щільного графіку ігор і на зборах відпрацьовувався такий важкий старт нового сезону. Не повинно бути і кадрових проблем у Маріуполя — Болбат, Тотовицький та Борячук пішли, але поповнився Маріуполь Полегеньком, Гриценком, Чоботенком, Вакулою і Фоміним.

У Юрія Вернидуба також є поповнення, з Динамо прийшли Богдан Михайличенко, Богдан Ледньов і Максим Казаков, повернулися в команду Хомчановскій і Вернидуб. Як істотне посилення можна розглядати Махарадзе і Рафаеля Сілву, тому прощання з багатьма сильними гравцями (Луніним, Опанасенком, Андрієвським, Йурі та ін.) Не повинен позначитися на конкурентоспроможності Зорі.

Орієнтовний склад Зорі: Махарадзе — Тимчик, Вернидуб, Сваток, Чеберко — Гордієнко, Харатін — Хомченовський, Фаупала, Караваєв — Громов.

Орієнтовний склад Маріуполя: Худжамов — Демірі, Яворський, Білий, Полегенько — Мишньов, Ігнатенко — Вакула, Чурко, Тищенко — Фомін.

Прогноз

Робити прогноз на матч першого туру, коли команди тільки входять в сезон, справа невдячна, тим більше, що суперники приблизно рівні за силою. Однак історія протистоянь Зорі і Маріуполя досить багата, ми знаємо, на що здатні команди і стежили за підготовкою суперників до нового чемпіонату. Зробимо сміливе припущення, що мінімальну перемогу все ж здобудуть луганці 2:1, хоча нічия також не стане сюрпризом.

 

Джерело: ua-football.com

Відправити


Приєднуйтесь до наших спільнот в соціальних мережах, щоб не пропустити нічого цікавого!