Зоря не змогла обіграти Маріуполь (1:1) (відео)

Зоря на своєму полі розійшлася миром з Маріуполем (1:1) в матчі 2-го туру української Прем’єр-ліги.

Команди обмінялися голами в кожному з таймів. На старті поєдинку Андрій Лунін помилився на виході під час подачі Маріуполя зі штрафного, і Сергій Яворський пробив по порожнім воротам — 0:1.

Зоря відігралася в середині другої 45-хвилинки: Владислав Калитвинцев навісив в штрафний майданчик гостей, де не розібралися в ситуації обранці Маріуполя програли позицію Євгену Опанасенко, вивівши його в підсумку на побачення з воротарем — Євген буквально розстріляв Рустама Худжамова, встановивши остаточний рахунок.

В принципі, справедлива нічия, але з важливим нюансом. За ігрової складової більше сподобалися гості, які після голу Яворського стали діяти надмірно обережно, за що в підсумку і поплатилися. Що стосується Зорі, то, забери у неї стандарти, її атакуючий багаж сьогодні залишився б досить мізерним.

Зоря : Маріуполь – 1:1
Голи: Опанасенко, 70 – Яворський, 16

Новий вигляд Зорі тільки формується. Можемо побажати успіхів і перемог Юрію Вернідуду і команді в майбутніх матчах. Віримо в команду!

Гол: Сергій Яворський (16′)

Гол: Євген Опанасенко (70′)