Зоря мінімально поступилася Астані

Слідом за матчем проти «Локомотива» луганська «Зоря» провела двосторонню зустріч проти чемпіона Казахстану — «Астани».

Перші хвилини зустрічі пройшли в позиційній боротьбі. І «Зоря» і «Астана» поперемінно володіли м’ячем. На перший план виходили стандартні положення, зокрема кутові, проте завдати акцентований удар не змогла ні одна, ні друга команда.

В цілому ж, моментів було, відверто кажучи, мало. До ударів в створ воріт справа в першій 45-хвилинці так і не дійшла.

Дуже впевнено діяла оборона як «чорно-білих», так і команди з Казахстану, тому практично всі атаки закінчувалися ще до підступів до штрафного.

Перший небезпечний момент у матчі виник біля наших воріт на 49-й хвилині. Шитов на дальній штанзі намагався замкнути подачу в район воротарського, проте удар у нього вийшов несильний і м’яч пролетів повз ворота.

А на 55-й хвилині номінальні господарі вийшли вперед. Мужиків отримав м’яч в штрафній і завдав точного удару в дальній кут — м’яч від штанги влетів у сітку — 1:0 на користь «Астани».

«Зоря» відповіла ударом головою В’ячеслава Чечера — вище воріт.

Пропустивши гол, луганчани активізувалися, більше стали бігти в атаку, але захист казахів діяла надійно.

Таким чином, рахунок не змінився — 1:0.

Свій наступний поєдинок «Зоря» проведе вже 16-го лютого. Наш суперник — «Шахтар» з Караганди.

«Астана» : «Зоря» — 1:0
Гол: Мужиків, 55.

Джерело:football.sport.ua