Зоря Олександрія. Анонс матчу

Зоря на своєму полі зіграє важливий матч в єврокубковій боротьбі проти Олександрії.

Зоря на своєму полі зіграє важливий матч в єврокубковій боротьбі проти Олександрії.

Напередодні матчу проти Олександрії зі стану Зорі прийшла топ-новина — приступив до тренувань з командою Микита Каменюка. У своєму інтерв’ю капітан луганчан припустив, що може повернутися на поле вже в найближчому поєдинку. Хоча у Юрія Вернидуба і лікарів може бути своя думка.

Другою важливою новиною стало відновлення В’ячеслава Чечера, який пропустив кілька останніх матчів через травми. А ось інший ветеран команди Желько Любенович продовжує заліковувати своє пошкодження.

Можуть сьогодні зіграти орендовані у Шахтаря виконавці, які минулого тижня не мали права вийти на поле.

У Олександрії знову багато кадрових новин, які впливають на вибір Володимира Шарана.

Через вилучення в матчі проти Динамо не зіграє Сергій Сімінін. Також точно поза грою Антон Шендрик та Дмитро Леонов.

Відразу кілька гравців команди можна внести в статус «під питанням». Перш за все сильну застуду підхопив колишній гравець Зорі Владислав Огиря, який напевно не зіграє. Зате нормально готувалися до матчу Андрій Запорожан, Василь Грицук і Андрій Гітченко, кожен з яких може додати досвіду і холоднокровності в дії команди.

Зоря (орієнтовний склад): Шевченко — Опанасенко, Пилявский, Рафаел Форстер, Соболь — Чайковський, Гречишкін — Калитвинцев, Харатін, Петряк — Бонавентуре

Олександрія (орієнтовний склад): Леванідов — Чеботаєв, Басов, Бондаренко, Цуріков — Запорожан, Банада — Полярус, Грицук, Старенький — Пономар

Відправити


Приєднуйтесь до наших спільнот в соціальних мережах, щоб не пропустити нічого цікавого!