Зоря : Олександрія: Відео огляд матчу та коментарі тренерів

Луганська Зоря та Олександрія в матчі 14 туру УПЛ розписали результативну нічию.

Після 14 турів УПЛ в активі Зорі 18 очок та 6 сходинка. Олександрія з 11 очками перебуває на 10 місці.

Зоря : Олександрія – 2:2
Голи: Юрі, 12, Громов, 34 – Старенький, 54, Бондаренко, 70
Вилучення: Пономар, 81 (Олександрія)

Юрій Вернидуб прокоментував яскраву нічию 2: 2 в матчі УПЛ проти Олександрії.

«Перший тайм повністю був наш, забили два м’ячі, 2: 0 вигравали, могли забити ще, але, на жаль, не забили. У другому таймі силоньок залишилося побільше у Олександрії. Вони билися до кінця і зрівняли рахунок. Якщо сьогодні нічия, то так повинно і бути. У нас ігри з Олександрією завжди бійцівські. У першому колі зіграли 0:0 і сьогодні 2:2.

Ми займемо то місце, яке повинні зайняти. А його ми повинні зайняти не нижче третього. Це наша мета і завдання», — додав наставник.

Головний тренер Олександрії Володимир Шаран залишився задоволений тим, що його команда змогла здобути вольову нічию проти Зорі

«Думаю, що уболівальникам гра сподобалася, тому що було дійсно багато забитих м’ячів, два різних тайми. Безумовно, нічийним результатом проти такої команди, як Зоря, ми задоволені. Ми прекрасно розуміли, що функціональний стан суперника буде не на найвищому рівні, так як луганчани провели багато насичених поєдинків».