Зоря : Шахтар. Згадуючи перший етап (відео)

Зустріч луганської Зорі проти донецького Шахтаря стане вже третьою в нинішньому сезоні.

Двічі команди зустрічалися на першому етапі УПЛ.

Пропонуємо вам згадати події тих матчів.
Перший поєдинок Шахтаря та Зорі відбувся 2-го жовтня 2016-го року в Запоріжжі.
Зустріч завершилася мінімальною перемогою «гірників» 1:0. Гол був забитий вже в другому таймі. Його автором став Факундо Феррейра.

Шахтар: 30. Андрій Пятов (К), 2. Богдан Бутко, 44. Ярослав Ракицький, 18. Іван Ордець, 31. Ісмаїлі, 17. Максим Малишев, 8. Фред (6. Тарас Степаненко, 90), 11. Марлос, 28. Тайсон (10. Бернард, 86), 9. Дентіньо, 19. Факундо Феррейра (74. Віктор Коваленко, 74).

Зоря: 1. Олексій Шевченко, 2. Артем Сухоцький (17. Ярослав Квасов, 62), 3. Михайло Сиваков, 4. Ігор Чайковський, 5. Артем Гордієнко (8. Ігор Харатін, 31), 6. Микита Каменюка ( К), 10. Джаба Ліпартія (22. Желько Любенович, 66), 11. Пауліньо, 12. Рафаель Форстер, 39. Євген Опанасенко, 42. Еммануель Бонавентуре.

Голи: Факундо Феррейра 56.

Матч-відповідь відбувся 12-го березня в Харкові. Ця зустріч завершилася перемогою Шахтаря, проте здобули її донеччани в самому кінці гри.
Спочатку суперника вивів вперед Бернард. Потім у другому таймі гол Ігоря Харатін відновив паритет — 1:1. Однак за дві хвилини до кінця основного часу перемогу Шахтарю приніс гол екс-гравця Зорі Максима Малишева.

Зоря: 1. Олексій Шевченко, 2. Артем Сухоцький, 12. Рафаель Форстер, 44. В’ячеслав Чечер, 39. Євген Опанасенко, 4. Ігор Чайковський (К), 8. Ігор Харатін (5. Артем Гордієнко, 73), 10. Джаба Ліпартія (22. Желько Любенович, 46), 15. Владислав Калитвинцев, 11. Пауліньо (17. Гегам Кадімян, 80), 42. Денніс Бонавентуре.

Шахтар: 30. Андрій Пятов, 33. Даріо Срна (К), 5. Олександр Кучер, 44. Ярослав Ракицький, 31. Ісмаїлі, 6. Тарас Степаненко, 10. Бернард (29. Алан Патрік, 84), 11. Марлос, 28. Тайсон, 74. Віктор Коваленко (17. Максим Малишев, 71), 99. Густаво Бланко Лещук (19. Факундо Феррейра, 76).

Голи: Ігор Харатін 60 — Бернард 23, Максим Малишев 88.

Що стосується нинішньої зустрічі, то вона відбудеться в Запоріжжі 2-го квітня. Це буде перша гра команд у другому етапі чемпіонату.
Якщо говорити про коефіцієнти на матч, то Фортуна Live дає такі цифри: Перемога Зорі — 7,55; Нічия — 4,91; Перемога Шахтаря — 1,38.

Нагадаємо, що матч Зоря — Шахтар відбудеться на Славутич-Арені та розпочнеться о 19:30. Пряму трансляцію покаже телеканал 2+2.

Джерело: zarya-lugansk.com