Зоря сьогодні зіграє проти Олімпіка. Анонс матчу

Після поразки в Лізі Європи Зорю чекає не менш важливий матч в чемпіонаті, в якому луганцям потрібно взяти три очки.

Травмовані: Брикнер, Гуттінер, Поступаленко — Калитвинцев, Прийма
Дискваліфіковані: Федорів — Іурі

Цей матч можна назвати одним з ключових для Олімпіка і Зорі у другому колі чемпіонату. І все-таки це більше стосується Зорі, адже команда балансує на грані вильоту з першої шістки, проте в разі перемоги не тільки може відірватися від переслідувачів, але і значно зміцнити свої позиції в компанії найсильніших.

Аналізуючи функціональний стан команд, можна саме Олімпіку віддати статус фаворита, адже Зоря фактично не мала можливості підготуватися до поєдинку і лише відновлювалася після виснажливого вояжу в Берлін. У четвер було очевидно, що важкий графік Зорі почав даватися взнаки, так як свіжості луганцям відверто не вистачало, про що говорив і головний тренер команди Юрій Вернидуб.

Можливо, і сьогодні у гостей будуть проблеми зі свіжістю і швидкими переміщеннями між лініями, але в такому випадку розраховувати на перемогу буде дуже складно. Всі ми прекрасно знаємо, як компактно вміє зіграти Олімпік, позбавивши простору суперника і вичікуючи свій момент в такій в’язкій грі, особливо якщо це супроводжується невисоким темпом і великою кількістю боротьби. І перевага Зорі у виконавській майстерності може відійти на другий план.

Цікаві факти

  • Зоря при Юрію Вернидуб проведе 170-й матч у чемпіонатах і може забити 250-й гол (ще 3 м’ячі).
  • Гравці Олімпіка можуть потерпіти 40-ї поразки в елітному дивізіоні або здобути 30-ту перемогу, в т.ч. 20-ю вікторію на своєму полі.
  • Зоря не знає гіркоти поразок у чемпіонаті протягом 6-ти ігор: 2 перемоги і 4 нічиї.

 

Джерело: sportarena.com

Відправити


Приєднуйтесь до наших спільнот в соціальних мережах, щоб не пропустити нічого цікавого!