Зоря у Львові обіграла Герту (2:1)

Зоря в поєдинку 3-го туру групового раунду Ліги Європи у Львові в непростому поєдинку змогла обіграти Герту (2:1)

Відкрити рахунок луганчани змогли в кінцівці першого тайму, коли Сілас вдало виконав стандарт, але вже на початку другої половини пропустили від Зельке.

Герта активізувалася у другій половині гри, але гол прийшов саме в ворота берлінців. На 79-й хвилині Сваток замкнув передачу від Караваєва вдруге вивівши номінальних господарів Львів Арени вперед.

Незважаючи на всі потуги, гості так і не змогли відігратися і поступилися команді Вернидуба.

З урахуванням нічиєї між Естерсундом і Атлетиком (2:2) в паралельному матчі, Зоря з 6 очками в активі змогла максимально наблизитися до лідируючих шведів, які мають в активі 7 очок.