Зоря : Верес: Коментарі тренерів та відео матчу

Луганська Зоря розписала мирову з Вересом. Обидва колективи змогли відзначитися голами, проте найбільше запитань викликає взяття воріт клубом з Рівного.

Тренер Зорі Юрій Вернидуб залишився незадоволений нічиєю 1:1 в матчі чемпіонату України проти Вереса.

«Гра була непроста. Ми дуже погано почали. Хвилин 15. Потім вирівняли, з’явилися моменти, забили свій м’яч. У другому таймі теж були моменти. Ми переграли Верес, але не реалізували свої шанси. Один Юрі міг забити тільки м’яча три-чотири. Але, на жаль, не забив

З приводу пропущеного нами гола. Це рішення судді. Але я вважаю, що не можна зараховувати такі голи. По-перше, я так розумію, що там було положення поза грою у Адамюка, який скидав. А другий гравець зіграв в Луніна з прямою ноги. Там не те, що штрафний повинен бути, а й картка даватися гравцеві. Але навпаки був зарахований гол».

Головний тренер Вереса Юрій Вірт похвалив підопічних після нічиєї з Зорею. За словами Вірта, його команда показала не тільки хороший футбол, а й характер, добившись результату в украй складних умовах.

«Бойова гра сьогодні була. Я сказав сьогодні на установці, що крім бажання і дисципліни повинні бути бійцівські якості. Хто виграє сьогодні боротьбу і підбори, той виграє сьогодні матч».

Зоря — Верес 1:1
Голи: Громов, 28 — Адамюк, 61