Зоря здобула першу перемогу в сезоні, обігравши у Львові Верес (відео)

Зоря у важкому і малорезультативних двобої вирвала перемогу у Вереса, використавши свій єдиний гольовий момент за всі 90 хвилин.

На рідкість нудний і невидовищний футбол у виконанні обох команд. У першому таймі на полі було все, що завгодно, тільки не спроби забити гол. Безліч боротьби, помилок, фолів і буквально 3-4 цікаві атаки на обидві команди.

До перерви Верес контролював ситуацію, більше володів м’ячем і за рахунок нестандартних дій Гриня намагався щось загострити попереду. Але цього було мало, форвард був без якісної підтримки з боку партнерів і поодинці нічого зробити не зміг.

Зоря виглядала блідо, зовсім не турбувала голкіпера господарів і продовжила серію своїх потворних виступів в цьому сезоні.

Зоря з великими труднощами відбилася і взяла три найважливіших очка при черговій блідій грі. Верес ж вкотре провалився в атаці, фактично не створивши нічого серйозного біля воріт суперника. Логічним результатом була б нульова нічия, але на цей раз удача посміхнулася луганській команді.

Гол: Калітвінцев, 76