Зоря здобула вольову перемогу над Динамо в 30-му турі УПЛ (1:2) (відео)

Сьогодні в черговий раз зіграв закон — перемагає той, кому більше потрібно. У матчах, коли результат вже не має великого значення для однієї з команд, перемагає більш мотивований колектив.

До перерви команди діяли мляво: Динамо в два рази більше контролювало м’яч, Зоря намагалася пресингувати, але все це вилилося тільки в 3-4 тямущих удару по воротах.
У луганчан найбільше запам’ятався постріл Івана Петряк зі штрафного, який прийшовся в стійку.

Однак гол у Зорі забив НЕ Петряк або хтось із групи атаки, а центрбек В’ячеслав Чечер. Після навісу Рафаеля Форстера 44-й номер гостей вдало зіграв головою. Цим голом Чечера Зоря відповіла на м’яч Динамо у виконанні Миколи Морозюка (захисник Динамо сильним ударом фактично в дев’ятку реалізував штрафний). 1:1.

Перший тайм цілком об’єктивно завершився нічиєю, а ось у другій половині гри Зоря досить швидко повела. Після двох проникаючих передач вперед Денніс Бонавентуре увірвався на ударну позицію з правого флангу увірвався, і метрів з 8-ми здорово пробив у дальній кут. 1:2.

У кінцівці Динамо зметикувало подобу штурму воріт, проте кияни бігли в атаку дуже розхлябаний, і найчастіше всі старання Ярмоленко закінчувалися неточними передачами або втратами м’яча.

В результаті Зоря спокійно довела справу до переможного кінця, за допомогою цієї перемоги утримуючи 3-е місце і відірвавшись від Олімпіка на 5 очок.

Динамо : Зоря 1:2
Голи: Морозюк 19 — Чечер 37, Денніс 57

Динамо: Коваль, Віда, Антунеш, Бурда, Очігава (Бесєдін 76), Морозюк, Буяльський, Циганков (Ярмоленко 64), Шепелев (Рибалка 64), Яремчук, Дерліс

Зоря: Шевченко, Чечер, Опанасенко, Рафаель, Гордієнко, Харатін (Бабенко 83), Петряк (Безбородько 88), Гречишкін, Ліпартія (Любенович 65), Бонавентуре, Пауліньо