Зоря знищила Чорноморець в матчі 7-го туру УПЛ (5:0) (відео)

Навряд чи від Чорноморця очікували подвигу в Запоріжжі — навіть бойова нічия з Зорею прирівнювалася б до успіху. Але одесити поєдинок начисто програли, виїхавши додому з п’ятьма «сухими» м’ячами.

Після стартового свистка грати почала тільки Зоря, а Чорноморець просто дивився, як Юрі забиває два голи. Коли ж треба було зібратися і хоча б відсунути гру від своїх воріт, Моряки продовжували помилятися і привозити, про що свідчать два пенальті і кілька результативних помилок. Втім, розхлябана безвідповідальна гра виконавців — проблема не конкретного матчу, а наслідок декількох факторів з нинішньої ситуації Чорноморця.

Ще пару днів тому Олександр Караваєв підписав новий контракт з Зорею, а вже сьогодні Вернидуб випустив гравця на поле (у другому таймі), і той відразу забив.

Головне питання — чи готовий Караваєв стати гравцем основи Зорі вже зараз? Незважаючи на сьогоднішній гол, поки, мабуть, ні. Тривала відсутність в команді дає знати про себе огріхами у взаєморозумінні і невеликими позиційними помилками. Також помітно, що Караваєв не на 100 відсотків в тонусі. Але для цього просто потрібен час, і двотижневої перерви на матчі збірних Олександру повинно вистачити, щоб провести потрібну роботу і цілком розраховувати на стабільне місце в основі.

Зоря – Чорноморець – 5:0
Голи: Юрі Фрейтас, 2,9, Гречишкін, 26 (пенальті), Гордієнко, 40, Караваєв, 82
Нереалізований пенальті: Юрі Фрейтас, 51 (Зоря)

Відправити


Приєднуйтесь до наших спільнот в соціальних мережах, щоб не пропустити нічого цікавого!