Зоряні воїни. Про український клуб, який навчився заробляти

Андрій Лунін став першим українцем у складі мадридського «Реалу» — найкращого клубу світу останніх декількох сезонів. Йому віддають роль другого-третього голкіпера, але зауважимо, що з ним підписали угоду одразу на шість років – на гравця точно розраховують, хоча можливо і не одразу.

З іншого боку, а який сенс викладати 9 мільйони євро (+4 млн бонусів) за третього голкіпера?

Сьогоднішній другий голкіпер команди Кіко Касільо вже 31 рік, його угода з клубом діє ще два роки. Навіть в цьому сезоні він зіграв за «Реал» у 17 матчах. Йому в цьому «допомогли» травми основного кіпера костариканця Кейлора Наваса. Цікаво, що його угода з клубом збігає теж за два роки.

Чи значить це, що Лунін перший рік проведе десь в оренді в середняку Прімери, щоб вже за два роки стати поступово основним кіпером «Реалу»? Принаймні шанси заграти в Луніна точно будуть.

Треба відзначити дуже гарну трансферну політику «Зорі» в останні роки. Команда Вернидуба підписує гравців, про яких до цього ніхто не чув, дає їм пограти в основі один-два сезони, де вони розкриваються, після чого їх продають до європейського чемпіонату.

Лунін – перший український легіонер, що поїхав в топову команду не з «Динамо» чи «Шахтаря» (або згадаємо ще «Дніпро», RIP). А «Зоря» — перший український клуб, який навчився заробляти на своїх футболістах мільйони.

 

Джерело: ua-football.com

Відправити


Приєднуйтесь до наших спільнот в соціальних мережах, щоб не пропустити нічого цікавого!