Атлетіко з труднощами проходить до півфіналу ЛЧ. Лестер Сіті : Атлетіко 1:1 (відео)

Одного гола Джеймі Варді не вистачило Лестер Сіті, щоб пробитися в півфінал Ліги чемпіонів.

Лестер Сіті з самого початку матчу почав демонструвати бажання перемогти в матчі, не даючи Атлетіко зачепитися за м’яч, але атаки в більшій мірі були невдалі. Паритет зберігався 26 хвилин, поки Сауль Нігес не скористався помилкою захисту англійців і не відкрив рахунок.

Героєм другого тайму можна по праву вважати Бенждаміна Чілвелла, який і сам хотів забити і віддавав прицільні паси на партнерів. Під кінець години гри Варди зміг вбити м’яч в сітку і відродити інтригу. Відразу ж після голу міг забити Ульоа, але пробив, а друга спроба Варди була невдала.

В середині другого тайму Марез не реалізував забійний штрафний, перекинувши і стінку, і ворота.

Атаки на останніх хвилинах теж не принесли Лестеру нічого. У підсумку, Лестер знову не програв вдома в Лізі чемпіонів, але попрощався з єврокубками на кілька сезонів — 12-е місце в АПЛ не дає права участі на міжнародному рівні, а Атлетіко належить чекати наступного суперника.

Лестер Сіті 1:1 Атлетіко (1/4 фіналу Ліги Чемпіонів. 19.04.2017)

Джерело: telegraf.com.ua